Новий проект компанії «SCHULZ» — пивоварня «БалBeer»

балbeer

Рік відкриття: 2017
Пивоварня: 500 літрів сусла за варку
Обсяг бродильного відділення: 1000л / 7шт.
Адреса: Харківська обл., м. Балаклія
На початку осені 2017 року на базі підприємства «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» був успішно запущений новий проект компанії «SCHULZ» - «БалBeer» - це перша місцева пивоварня промислового призначення продуктивністю 500 літрів сусла за варку.
Як все починалося?
У 2016 році до нас надійшов запит на обладнання для виробництва пива. У процесі першого діалогу стало відомо, що замовники представляють агропідприємство Харківської області, що займається виробництвом хліба, збором врожаю та зберіганням зернових культур. Оскільки в регіоні спостерігалася зовсім невелика кількість броварень - замовники прийняли вірне рішення розширити коло своєї діяльності за рахунок реалізації дійсно якісного пива. Так звернувшись до нас - почалися перші переговори в розробці їх проекту та вже восени 2017 року на базі «Балаклійського хлібоприймального підприємства» пивоварня успішно почала свою діяльність.
Устаткування
Комплектація включає класичний варіант виконання: варильний порядок (мідне облицювання), відділення бродіння та доброджування, допоміжне обладнання, напівавтоматизоване управління. На початку червня устаткування було успішно доставлено в Балаклею, після чого був проведений монтаж, пуско-наладка, досвідчені варки та навчання персоналу нашими пивоварами.

Почніть свій пивоварний бізнес вже сьогодні - поки це не зробив хтось інший!

Заявка

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)